Jsem specialista na fotografování témat lidí s koňmi. Fotím tyto témata po celé Evropě a USA. Každý kdo koně vlastní nebo má ke koním přístup se může u mě objednat na fotografování.

Co k objednání stačí?
1. adresa, místo kde se bude fotografovat
2. představa zákazníka, jak mají finální fotky vypadat, buďto popište nebo mi zašlete fotografie mé či jiné.
3. připravte si co nejvíce vhodného oblečení. Čím více, tím více témat pro bohatší výsledné fotografie.
4. Navrhněte mi datumy a čas kdy můžete

Na výsledku a vzhledu fotografií se podepisuje místo fotografování. Pro hru s kompozicí doporučuji fotit tam kde jsou stromy. Pro případné efekty s výměnou pozadí se hodí místa, kde za Vámi nic nebude překážet jako budovy, ploty, stromy, les a pod. nejlépe je fotit na poli či stačí na menším kopečku, navážce a pod. kde za vámi je vidět hlavně obloha.

Před fotografováním pokud budete mít možnost dejte koňům nažrat. Jakmile se dostane hladový ven do přírody, budete s ním pořád bojovat aby na byť jediný moment stál klidně s hlavou nahoře. Nejlepší je i pozvat někoho, kdo se stará o směrování koně (uší) tvoří ruch a zájem koně.

Cena a délka fotografování:
Fotografuje se obvykle dle zadané zakázky cca od 2-3 hodin

2990,- 15ks finálně upravených fotografií + cestovné t.j. dojezd k Vám nebo na smluvené stanoviště (pouze úhrada cesty z Orasic/Louny). Každá další fotografie 290,-Kč.
Kdo chce všechny neupravené cca 400-1000ks + 1.000,-Kč
Fotografie posílám na DVD nebo lze zaslat elektronickou cestou dle domluvy. Fotografie jsou retušovány, na přání lidé zeštíhleni, pleť vyhlazena, okolí laděno světelně, přidána světelná a barevná atmosféra
Fotomontáž se týká max. 3ks fotografií t.j. přidání dramatického nebe, větví, úprava kompozice.
Platba je plné výši na místě fotografování.
Ze všech fotografií vybírám k úpravě ve photoshopu ty nejlepší vzhledem k tématu, výrazu a kompozice. Každá fotografie se upravuje v pc cca 15-90 minut.Oblečení si vemte své, doporučím jaké. Dle mých zkušeností většinou není vůbec třeba vizážistka, stačí Vaše základní líčení. 90% procent mých fotografií je bez pomocí vizážistů, jelikož vše „dodělávám“ v počítači.

Výsledky fotografování s barevnou tonalitou a retuší obličeje

příklad fotografií, kde se vyměňují pozadí
příklady jak fotografuji

Více kontaktů na mě najdete zde

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *